PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W WADOWICACH Relacje z udziału w kursach językowych

Relacje z udziału w kursach językowych

W dniach 29.04.2017r.- 12.05.2017r. pani Urszula Roman – dyrektor przedszkola – uczestniczyła w wyjeździe zagranicznym w ramach udziału przedszkola w programie „Mobilność kadry edukacji szkolnej”.

Pani Roman brała udział w dwutygodniowym kursie językowym organizowanym w szkole językowej w miejscowości Cork w Irlandii.

Relację z jej pobytu na „zielonej wyspie” można zobaczyć poniżej.

Relacja z wyjazdu nauczyciela do Cork w Irlandii w ramach udziału w programie PO WER

W lutym 2018r. w mobilności zagranicznej uczestniczyła również nauczycielka dzieci z najstarszej grupy „Sowy” – pani Anna Pawlik. W dniach od 12 do 23 lutego br. brała udział w kursie językowym organizowanym w szkole językowej w Dublinie. Jej relację z pobytu w Irlandii zamieszczamy poniżej.

Relacja z wyjazdu nauczyciela do Dublina w Irlandii w ramach udziału w programie PO WER