WYJŚCIE DO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W WADOWICACH – GRUPA „SOWY”
Z radością dzielimy się relacją z wyjątkowej wycieczki naszych przedszkolaków do nowej siedziby Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach. Była to nie tylko niezwykle atrakcyjna przygoda, ale przede wszystkim cenna lekcja o bezpieczeństwie, odpowiedzialności i służbie drugiemu człowiekowi.


