Przedszkole publiczne nr 1 Czerwona linia

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W WADOWICACH WITAMY W PRZEDSZKOLU !

WITAMY W PRZEDSZKOLU !

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Serdecznie witamy Was po wakacyjnej przerwie w naszym przedszkolu.
Mamy nadzieję, że czas odpoczynku był pełen słońca, radości i niezapomnianych chwil.
Rozpoczynamy nowy rok szkolny – czas nowych przygód, odkryć i wspólnej zabawy.

Życzymy wszystkim Dzieciom, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, przyjaźni i wspaniałych doświadczeń.
Rodzicom życzymy spokoju, satysfakcji i radości z rozwoju swoich pociech.

Niech ten rok szkolny przyniesie nam wszystkim wiele sukcesów, dobrej energii i pięknych wspomnień!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne