Przedszkole publiczne nr 1 Czerwona linia

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W WADOWICACH Nasze przedszkolne wycieczki

Nasze przedszkolne wycieczki

20 i 21 maja odbyły się wspaniałe wycieczki naszych grup przedszkolnych. W poniedziałek 20 maja grupa „Sowy” wybrała się na wycieczkę do Inwałdu do Mini ZOO. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a największą atrakcją była możliwość pogłaskania zwierzątek i karmienia ich specjalnie przygotowanym pokarmem. We wtorek 21 maja grupa „Jeżyki” odwiedziła Ogród Zoologiczny w Krakowie- wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Grupa „Liski” wyruszyła do Parku Edukacji Globalnej – Wioski Świata w Krakowie. Miejsce wyjątkowe, ponieważ dzieci bez biletu lotniczego przeniosły się w odległe zakamarki rożnych miejsc naszego globu.